Kalendáře online - plánovací kalendář, státní svátky, věčný kalendář, daňový kalendář, jmeniny, prázdniny, roční období, Vánoce, Velikonoce, Silvestr, změna času, kulturní i sportovní akce, výstavy, znamení zvěrokruhu...

Kalendář Online - www.kalendar365.cz

Vánoce a Silvestr 2016

Vánoční svátky z hlediska jejich načasování v roce 2016 zřejmě příliš pracující lid nepotěšily. Skoro by se dalo říci, že hůře to snad ani vyjít nemohlo, alespoň co se státních svátků týče. 


24
Štědrý den

Jak vycházejí vánoční svátky v roce 2016?

Štědrý den v roce 2016, tedy 24. prosince, vychází na sobotu a 1. svátek vánoční tedy na neděli. Z pracovního týdne nám pomůže jeden den odkousnout akorát 2. svátek vánoční, který vychází na pondělí. Ti pracující, kteří půjdou naposled do práce 23.12. potřebují tedy celkem 4 dny dovolené mezi svátky.

Tip: pokud se chystáte své příbuzné, kamarády nebo kolegy v práci obdarovat vánočním přáním, nezapomeňte správně napsat malá a velká písmena. Je to častá chyba a přitom to není až tolik složité. Doporučujeme přečíst si alespoň tento jednoduchý návod: Malá a velká písmena ve vánočních přáních.

Silvestr 2016 - vychází také na víkend :(

Nejen Štědrý den, ale také Silvestr a Nový rok vychází pro mnohé trochu nešťastně na víkend. Připíjet si na zdraví v novém roce 2017 budeme v noci ze soboty na neděli a v pondělí 2.1.2017 nás opět čeká tvrdá pracovní realita nového roku.

Vánoce a Silvestr 2016

Trocha optimismu na konec, v roce 2017 vychází státní svátky parádně!

Dalo by se říci: "už bylo na čase!". Rok 2017 bude z hlediska státních svátků a dnů pracovního volna velmi příznivý. Většina svátků vychází na pracovní den, více informací zde.