Kalendáře online - plánovací kalendář, státní svátky, věčný kalendář, daňový kalendář, jmeniny, prázdniny, roční období, Vánoce, Velikonoce, Silvestr, změna času, kulturní i sportovní akce, výstavy, znamení zvěrokruhu...

Kalendář Online - www.kalendar365.cz

Pořad Prostřeno!

Zábavný televizní pořad Prostřeno! vysílá televize Prima každý všední den. Jedná se v podstatě o soutěžní pořad, kdy vybraní soutěžící soupeří o to, kdo nejlépe navaří zbytku osazenstva a celkově jde také o to, kdo se ukáže být nejlepším hostitelem. Soutěžní klání obvykle probíhá v bytě či domě aktuálního soutěžícího a ostatní mají možnost podívat se, jak dotyčný bydlí a jaké má zájmy v běžném životě. Jednou ze soutěžních disciplín bývá také vymyslet zábavu pro ostatní a něčím překvapit.

Prostřeno!

 

 

Vysílací dny a časy

Pořad Prostřeno je v roce 2016 na obrazovkách hlavní stanice TV Prima k vidění každý pracovní den. Obvyklý vysílací čas je od 17:50 do 18:55, před hlavní zpravodajskou relací. Pokud vám nějaký díl náhodou unikne, není třeba zoufat. Zdarma jej můžete sledovat i online, přímo na internetových stránkách TV Prima, konkrétně zde: www.iprima.cz , kde by měl být vždy poslední díl Prostřeno! i další bonusová videa. (pokud vám odkaz nefunguje, nebo máte pocit, že lze seriál sledovat na lepším odkazu, podělte se se svou zkušeností dole v diskusi a my odkaz opravíme).

Úvodní znělka pořadu

Toto je úvodní znělka pořadu Prostřeno (YouTube)

Soutěžící

Každý díl pořadu Prostřeno! je koncipován pro celkem 5 soutěžících, takže lze říci, že každý týden lze sledovat jednu minisérii, při které se od pondělí do pátku vystřídá všech 5 soutěžících ve svém příbytku. Přehled aktuálních i minulých soutěžících lze najít vždy na webu Primy zde.

Přehled dalších českých seriálů a zábavních pořadů v roce 2016 naleznete v našem kalendáři seriálů.

Rychlá registrace a za chvilku už peníze na kontě...