Kalendáře online - plánovací kalendář, státní svátky, věčný kalendář, daňový kalendář, jmeniny, prázdniny, roční období, Vánoce, Velikonoce, Silvestr, změna času, kulturní i sportovní akce, výstavy, znamení zvěrokruhu...

Kalendář Online - www.kalendar365.cz

Seriál Na vodě

Na vodě je komediální seriál TV Nova, který se poprvé na obrazovkách objevil 7.2.2016 a již od začátku si našel početné publikum svých příznivců. Tento seriál je vlastně příběhem o společném osudu dvou přátel - Honzy a Huga. Hlavní role jsou obsazeny Lukášem Langmajerem (Hugo), Tomášem Klusem (Honza) a Veronikou Kubařovou (Hanka).

Na vodě - kalendar365.cz

 

 

Herecké obsazení

Líbí se vám seriál Na vodě a chcete vědět kdo v něm hraje? Herecké obsazení tohoto seriálu je poměrně bohaté na známé tváře.

Lukáš Langmajer (Hugo Karásek)
Tomáš Klus (Jan Dlouhý)
Luděk Sobota (Čestmír Dubský)
Lenka Vlasáková (Božena Fialová)
Oldřich Navrátil (Josef „Kapitán“ Svoboda)
Veronika Kubařová (Hanka)
Iva Pazderková (Laděnka)
Lukáš Pavlásek (Stanislav)
Oldřich Kaiser (Bohumil Kudrna)

Příběh

Hugo, pohledný pětatřicátník, přichází jednoho dne o práci a zároveň i o svoji ženu Moniku a řešením je nastěhování se ke svému kamarádovi Honzovi, který bydlí v zátoce hausbotů. Poznává zde nové přátele z řad místních usedlíků, kteří se pravidelně scházejí v hospůdce U Utopence, například Kapitána, Režiséra, Stanislava, Bohumila nebo třeba majitelku hospody Boženku. Hugo mírní svůj žal po své exmanželce Monice pomocí zlatavého moku v hospodě U Utopence a zároveň doufá, že bydlení se svým kamarádem v zátoce bude skutečně jen dočasné, na přechodnou dobu...

Kdy lze seriál vidět v TV a kde je možné najít poslední díl?

Vysílání seriálu Na vodě je v roce 2016 naplánováno na nedělní večery, obvykle vždy v neděli ve 20:20 hod. na TV Nova. V případě státních svátků či jiných mimořádných událostí se vysílací den i čas mohou samozřejmě měnit. Pokud o poslední díl přijdete, nemusíte zoufat, protože lze seriál vidět zpětně například i na internetu, přímo na stránkách TV Nova. Obvykle by měla být možnost vidět poslední díl přímo na této adrese: novaplus.nova.cz . (pokud vám odkaz nefunguje, nebo máte pocit, že lze seriál sledovat na lepším odkazu, podělte se se svou zkušeností dole v diskusi a my odkaz opravíme).

Úvodní znělku seriálu Na vodě nazpívala skupina Xindl X

Toto je úvodní znělka seriálu včetně oficiálního klipu kapely Xindl X (YouTube)

Přehled dalších českých seriálů a zábavních pořadů v roce 2016 naleznete v našem kalendáři seriálů.

Rychlá registrace a za chvilku už peníze na kontě...