Kalendáře online - plánovací kalendář, státní svátky, věčný kalendář, daňový kalendář, jmeniny, prázdniny, roční období, Vánoce, Velikonoce, Silvestr, změna času, kulturní i sportovní akce, výstavy, znamení zvěrokruhu...

Kalendář Online - www.kalendar365.cz

Kalendář českých TV seriálů a pořadů 2016

Koukáte rádi na telku a přestáváte si v té skrumáži nových seriálů a pořadů pamatovat co kdy vlastně dávají? Přinášíme vám přehledný kalendář, kde se dozvíte, které dny dávají ten či onen pořad nebo seriál. Konečně vám již nic neunikne :)

TV seriály a pořady 2016

 

 

Níže naleznete přehled českých televizních seriálů a pořadů, na které se můžete těšit vždy v daný den. Nenaleznete zde všechny pořady, ale určitě zde objevíte ty nejsledovanější a nejzajímavější. Jedná se o výběr z TV stanic Nova, Prima a ČT1. Pozn.: Přehled je pouze orientační, vysílací dny se mohou měnit. Časy neuvádíme vůbec, protože se mění poměrně často. Pořady nebo seriály označené šedou barvou již skončily.

Pondělí

Černé ovce (ČT1), Případy 1. oddělení (ČT1), Ulice (Nova), Atentát (Nova), Ohnivý kuře (Prima), Jste to, co jíte (Prima), Prostřeno! (Prima)

Úterý

Černé ovce (ČT1), 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (ČT1), Na stopě (ČT1), Ulice (Nova), Ordinace v růžové zahradě II. (Nova), Víkend (Nova), Jste to, co jíte (Prima), Očima Josefa Klímy (Prima), Prostřeno! (Prima)

Středa

Černé ovce (ČT1), Pošta pro tebe (ČT1), DoktorKA (ČT1), Ulice (Nova), Ohnivý kuře (Prima), Prostřeno! (Prima), Show Jana Krause (Prima) 

Čtvrtek

Černé ovce (ČT1), 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (ČT1), Ulice (Nova), Ordinace v růžové zahradě II. (Nova), Prásk (Nova), Prostřeno! (Prima)

Pátek

Černé ovce (ČT1), Všechnopárty (ČT1), Ulice (Nova), Prostřeno! (Prima), Přístav (Prima)

Sobota

Kluci v akci (ČT1), Jak se staví sen (Prima), Máme rádi Česko (Prima) 

Neděle

Na vodě (Nova), Střepiny (Nova), Ano, šéfe! (Prima)

Nenalezli jste zde váš oblíbený seriál nebo pořad? Informujte nás například v diskusi níže. 

Rychlá registrace a za chvilku už peníze na kontě...