Kalendář365.cz v novém kabátě

Český básník Václav Kubín napsal “Kalendář je jízdní řád roku“. Měl pravdu! Tak jako autobus MHD projede zastávky v konkrétním pořadí a čase (v ideálním případě), lidé takto prochází jednotlivými dny, měsíci, roky, … Vše má svůj řád, logiku a systém. Bude nám ctí být i nadále vašim průvodcem tohoto jízdního řádu roku!

Čas na změnu

Od roku 2014 na stránkách kalendar365.cz zveřejňujeme veškeré novinky, informace a pomůcky, které vám pomáhají orientovat se v nejrůznějších záležitostech, které souvisí s kalendářem. Ať už přímo nebo nepřímo. Jste v tom s námi – sice vás moc neznáme, ale minimálně víme, že naše články čtete, stahujete, komunikujete s námi. Super! Ale kalendář je neúprosný a i náš web byl již poznamenán zubem času. S nezastavitelným technickým vývojem nás nyní často například chcete číst na svých tabletech nebo chytrých telefonech, které jsou zase o něco “chytřejší” než dříve. I to byl důvod posunout web zase trochu dále, tedy spíše blíže, blíže k vám. Snad nám tedy změnu podoby stránek odpustíte a budete ji mít rádi. Obsahově se toho mnoho nezměnilo. To co jste zde vždy hledali, naleznete i nyní. Ano, i ten unikátní pracovní plánovací kalendář, na který se každoročně před koncem roku ptáte, tu je a bude. Vždy a zdarma.

Pár mušek tu ale létá…

Snažíme se o to, aby zde bylo vše, na co jste zvyklí a aby to bylo přesně tam, kde to vždy bylo. Pracujeme na tom, ale né vždy je to hned ze začátku 100%. Postupně vše doplňujeme a zdokonalujeme. Věříme, že všechny mouchy brzy vychytáme. Díky, že jste s námi! Tečka.

P.S. Pokud nějakou tu mušku objevíte, nebo se jen budete chtít na cokoliv zeptat – neváhejte! Kontaktujte nás na e-mailu [email protected] nebo klidně i pod článkem do komentářů.

 

Kalendář365.cz v novém kabátě
4 (80%) 1 hlasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *